SET 6in1- mobilny warsztat na narzędzia

Funkcjonalność i duża pojemność to najistotniejsze cechy, których poszukujemy w skrzyniach przeznaczonych do przechowywania i transportowania narzędzi. Qbrick System tworzy kompleksowe rozwiązania dla amatorów i profesjonalistów – mobilne skrzynki na narzędzia tej marki to sposób na stworzenie prawdziwego warsztatu narzędziowego na kółkach. Zastanawiasz się jak to możliwe? Przemyślana konstrukcja łącząca kilka elementów i duża swoboda w ustawieniu ich konfiguracji to specjalność Qbrick System.

Qbrick System, czyli mobilne skrzynki na narzędzia

Firma Qbrick System to producent rozwiązań do przechowywania i transportowania narzędzi, głównie skrzynek modułowych. W asortymencie tej marki można znaleźć produkty o wszelakich pojemnościach i rozmiarach – wybór jest imponujący. To, co wyróżnia mobilne skrzynki na narzędzia Qbrick System, to ich modułowa budowa. Niemal każda skrzynka kupiona oddzielnie jest kompatybilna z innymi, pochodzącymi z tego samego systemu. Potrzebujesz jednej – nie ma problemu, możesz wybrać tę odpowiadającą Twoim potrzebom. Chciałbyś w przyszłości kolejną? Wybierz model z tego samego systemu co wcześniejsza, a będą kompatybilne i przymocujesz je jedna na drugiej.

W każdym systemie jest platforma jezdna lub mobilna skrzynka na narzędzia na kółkach, które stanowią podstawy całego zestawu. Dokupując kolejne elementy, możemy stworzyć coś w rodzaju szafki zbudowanej ze skrzyń o różnej kubaturze i rozmiarach. W każdym zestawie znajdują się również: organizer, ruchome przegródki, pojemniki i inne sprytne rozwiązania, dzięki którym całość jest wysoce funkcjonalna i możliwa do tworzenia nowych konfiguracji, aktualnie potrzebnych użytkownikowi.

Czym jest mobilny warsztat PROMO SET I 6in1?

Przyjrzyjmy się bliżej zestawowi skrzyń z linii Qbrick System TWO (marka oferuje także system ONE, ONE RED ULTRA HD, PRO I PRO RED ULTRA HD). Mobilny warsztat PROMO SET I 6in1 to zestaw dla majsterkowiczów i amatorów, który pozwoli na przejrzyste i staranne przechowywanie narzędzi oraz dla profesjonalistów, którzy oprócz porządkowania narzędzi i osprzętu potrzebują także możliwości łatwego i nieskomplikowanego transportu.

Zestaw składa się z:

  • organizera z przezroczystą klapą i bocznym uchwytem – 6 mniejszych i 3 większe pojemniki mają dużą pojemność, są bardzo głębokie, dlatego idealnie wpasują się w potrzeby fachowców z branży budowlanej. Zmieszczą duże ilości wkrętów, gwoździ, nakrętek, bitów itp. Można je wyjąć i stworzyć miejsce do przechowywania narzędzi lub większych akcesoriów – akumulatorów, ładowarki, kombinerek, nożyków, śrubokrętów.
  • kosz z przegródkami – pojemność taka sama co powyższa, czyli nieco ponad 14 l. Przegrody można konfigurować wedle własnego uznania, w wersji oryginalnej jest ich 6.
  • mobilna skrzynka na narzędzia z dwoma małymi organizerami – organizery stanowią oddzielne, przenośne pojemniki z uchwytami, które można zamocować w dużej skrzyni o pojemności 26 l. Jest w niej także dodatkowa przegroda, możliwa do demontażu. Wyjmując organizery i przegrodę uzyskujemy skrzynię, mieszczącą dwa lub trzy elektronarzędzia.
  • skrzynka narzędziowa na kółkach z uchwytem transportowym – największa skrzynia o pojemności 38 l. Wyposażona w dwie przegrody, które oczywiście można zdemontować, uzyskując przestrzeń na przechowywanie większych elektronarzędzi. 

Mobilny warsztat PROMO SET I 6in1 to 6 skrzyń i organizerów, z czego powyżej wyróżniliśmy 4 główne skrzynie, a 2 dodatkowe elementy zestawu to organizery znajdujące się w jednej ze skrzyń.

Wytrzymały i trwały mobilny warsztat PROMO SET I 6in1

Już wiemy, że funkcjonalność skrzynek narzędziowych jest najważniejsza dla Qbrick System. Jesteście pewnie ciekawi, co z jakością tych produktów? Mobilne skrzynki na narzędzia tej marki są zbudowane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, czyli jak większość obecnie produkowanych modeli innych marek. Stalowe czy aluminiowe skrzynie mają swoje zalety, ale sprawdzają się głównie w zastosowaniach stricte profesjonalnych. Stalowe są ciężkie, dlatego odgrywają rolę stacjonarnych przechowalni sprzętu, a aluminiowe – drogie. Qbrick System stawia na mobilność i wytrzymałość. Skrzynki zabezpieczają narzędzia przed uszkodzeniami mechanicznymi, zapyleniem i nadmierną wilgocią. Uchwyty mocujące poszczególne elementy zestawu są solidne i nie ulegają uszkodzeniu podczas użytkowania przez lata. Jest to z pewnością sprzęt godny zakupu, zwłaszcza z uwagi na niską cenę – przedstawiony zestaw zakupicie w kwocie ok. 370 zł, a stosunek ceny do jakości jest świetny.

Majsterkowicze i fachowcy muszą przechowywać swoje narzędzia i osprzęt w usystematyzowany sposób, ponieważ sprzyja to efektywnej pracy. Łatwy dostęp do

potrzebnych sprzętów gwarantuje sprawne i szybkie działanie. Mobilna skrzynka na narzędzia Qbrick System to wszystko zapewnia! W sklepie narzedzia.pl zaopatrzysz się we wszystkie elementy zestawu PROMO SET I 6in1 i stworzysz swój własny, przenośny miniwarsztat.