Nowe lasery obrotowe Leica Rugby 600

Na rynku narzędzi pomiarowych pojawiły się kolejne nowości oferowane przez lidera w dziedzinie technologii pomiarowych – firmę Leica Geosystems. Innowacyjne niwelatory laserowe Leica należą do serii Rugby 600. Oferują profesjonalne rozwiązania i mnóstwo możliwości, a przy tym znakomity stosunek jakości do ceny.

Lasery Rugby 600 pozwalają na wykonywanie dokładnej niwelacji i precyzyjne wyznaczanie linii prostych przy realizacji większości prac ogólnobudowlanych. Sprawdzą się zarówno do zastosowań na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Laser Rugby 600 znajdzie szeroki zakres zastosowań. Sprawdzi się , gdy będziemy chcieli wyznaczyć poprawny kierunek montażu szalunków, zamontować podwieszany sufit, ustawić ściany bądź wyznaczyć spadki na placu budowy. Niwelatory optyczne Leica są ponadto intuicyjne i łatwe w obsłudze. Dzięki temu wyraźnie wzrasta wydajność prac na placu budowy.

Seria Rugby to 5 odpornych laserów do wszelkich zadań niwelacyjnych:

  • Laser Leica Rugby 610 przeznaczony jest do prostych prac niwelacyjnych.
  •  Niwelator optyczny Rugby 620 pozwala na manualne ustawienie spadków w 2 osiach.
  • Rugby 640 to bardziej złożony model, który adresowany jest do prac we wnętrzach obiektów i na zewnątrz. Ten wszechstronny laser jest doskonały  do wyznaczania osi i spadków. Posiada ponadto funkcję skanowania “Scan 90”, pionownik w dół oraz oszczędzający energię tryb uśpienia.
  • Najbardziej zaawansowane lasery z serii Rugby to 670 i 680. Są to półautomatyczne lasery z cyfrowym ustawianiem spadków. Funkcja SmartSlope zapewnia kontrolę i utrzymanie zadanego spadku przez cały dzień, niezależnie od warunków otoczenia.

Akumulator Li-Ion wydłuża czas pracy

Lasery Leica zasilane są akumulatorem litowo-jonowym, który zapewnia ok. 40 godzin pracy po każdym ładowaniu. Pakiet jest kompatybilny ze wszystkimi laserami serii Leica Rugby 600.

Wszystkie lasery Leica z serii Rugby 600 oferują profesjonalne rozwiązania o znakomity stosunek jakości do ceny. Przeznaczone są zarówno do zastosowań na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Pozwalają na eliminowanie kosztownych błędów, unikanie wad i przeróbek.