Dalmierz GLM 100 C Professional – precyzja i funkcjonalność

Dalmierz GLM 100 C Professional to nowe dziecko Boscha. Narzędzie posiada wiele atutów, wśród nich na pewno warto wspomnieć o jednym bardzo ważnym – zakres pomiaru dalmierza wynosi aż 100 metrów

Dokładność działania
Ten duży – 100-metrowy – zakres pomiaru został udokumentowany certyfikatem ISO. GLM 100 C Professional to urządzenie z Bluetooth. Aplikacja „kamera wymiarowa” nie tylko sprawnie dokumentuje pomiary, ale i ułatwia w ten sposób życie profesjonalistom. W wyposażeniu dalmierza znajduje się kabel USB, dzięki któremu użytkownik sprzętu transportuje dane do komputera PC. Transmisja ta odbywa się również dzięki specjalnemu programowi, który można bezpłatnie pobrać ze strony GLM 100C.

 

 

Nie bez znaczenia jest fakt, że dalmierz GLM 100C bardzo łatwo się obsługuje. Został on wyposażony w czytelny, i na dodatek podświetlany i obracający się, wyświetlacz, który umożliwia precyzyjne i wygodne działania. Sprzęt posiada również funkcję automatycznego zapisu ostatnich 50 wyników i stałej. Urządzenie może współpracować z szyną pomiarową R60, której nie ma w wyposażeniu.

GLM 100C idealnie sprawdzi się podczas działania w trudnych warunkach. Jest odporny na wodę (IP 54), kurz i upadki, nawet z 1m. Narzędzie posiada zintegrowaną baterię wyprodukowaną w najnowszej technologii Li-Ion. Co więcej, ładowarka dalmierza ma wejścia micro-USB.

 

 

Najważniejsze parametry techniczne
GLM 100C Professional wyróżnia się typową dokładnością +/- 1,5mm. Sprzęt jest wyposażony w zintegrowany czujnik kąta nachylenia 360°. Czas ładowania narzędzia wynosi 3h. Z szyną R60 dokładność pomiaru kąta wynosi +/- 0,2°. Dalmierz jest lekkim i kompaktowym sprzętem o masie brutto 0,7 kg i masie netto z bateriami – 0,14kg. W wyposażeniu narzędzia znajdują się: ładowarka, futerał i kabel USB.