Dalmierz laserowy PLR 50C z Bluetooth oraz dotykowym wyświetlaczem

Każdy z nas od czasu do czasu podejmuje się prac remontowych czy montażowych na własną rękę. Nasza determinacja i chęć pokazania, że potrafimy zrobić coś bez pomocy fachowca słabnie często w chwili, gdy trzeba dokonać niezbędnych pomiarów, bez których nie dalibyśmy rady powiesić półki, położyć nowych paneli w salonie czy obliczyć ile litrów farby potrzeba na przemalowanie ścian w sypialni. Wykonywanie dokładnych pomiarów to bardzo ważna część tego rodzaju prac, dlatego posiadanie dobrego sprzętu powinno znaleźć się na początku naszej listy potrzebnych narzędzi.

Bosch ułatwia to zadanie, wychodząc naprzeciw wymaganiom użytkowników z ofertą dalmierza laserowego PLR 50C z kolorowym wyświetlaczem i dotykowym ekranem. Zastosowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że z PLR 50C korzysta się intuicyjnie, podobnie jak z telefonu komórkowego. Jeżeli chcemy, aby nasze pomiary były dostępne przez cały czas, możemy zapisać je i przesłać za pomocą Bluetooth do darmowej aplikacji Measure&Go na tablet lub telefon.

Szukając dobrego dalmierza powinniśmy wziąć pod uwagę zakres funkcji jakimi dysponuje, a trzeba zauważyć, że PLR 50C Bosch ma ich całkiem sporo. Dalmierz laserowy PLR 50C jest wszechstronny. Pełni funkcję dalmierza, cyfrowej poziomicy oraz miernika nachylenia. Pozwala na pomiar odległości do 50m. Za pomocą PLR50C Bosch zmierzymy również kąt nachylenia, pośrednio wysokość i podwójną wysokość. Urządzenie pomiarowe Bosch oblicza powierzchnię i kubaturę. Sumuje wyniki lub odejmuje je od siebie.

PLR50C sprawi, że majsterkowicz poczuje nieograniczone możliwości działania. Jest też przykładem na to, że równouprawnienie wkroczyło w świat narzędzi. Dalmierz Bosch jest lekki i kompaktowy, dlatego z powodzeniem posłuży także kobietom, które lubią zmieniać domową przestrzeń i nadawać jej nowy wyraz. PLR50C można nosić w kieszeni, dzięki czemu mamy go zawsze blisko i możemy korzystać z urządzenia w każdej chwili.

Dokładne, szybkie i trwale zachowane pomiary to wyzwanie, któremu dalmierz laserowy PLR50C Bosch jest w stanie podołać. Argumenty, które za tym przemawiają nie powinny budzić żadnych wątpliwości:

  • Wszechstronne działanie (pomiary odległości, obliczanie powierzchni i kubatur, funkcja poziomicy, miernika nachylenia)
  • Dokładność pomiarowa ± 2,0mm
  • Aplikacja Measure&Go z Bluetooth dla trwałego zachowania wykonanych pomiarów
  • Kolorowy, dotykowy wyświetlacz to intuicyjna obsługa, a kompaktowa budowa to komfort przechowywania